Nieuw

Amstramgram Les Sacres Rebus blanc 2021

Artikelnummer: 89930
Artikel 17 van 78
€ 10,95 € 9,95 (inclusief btw)
Overzicht

Proefnotitie Amstramgram Les Sacres Rebus blanc 

Amstramgram Les Sacres Rebus blanc heeft in de aanzet aroma's van witte bloemen, rijpe perzik en een afdronk van anijs en verse munt. De mond is erg genereus met exotisch fruit zoals ananas, tonen van gekonfijte citroenen en tenslotte munt met een tikje vuursteen. Het is een wijn die zich ook in de fles zal blijven ontwikkelen, met de heldere Rolle die nu schittert - maar over enkele jaren zal de Roussanne zich ontwikkelen en een romige toets toevoegen. Mooie gele kleur met lichtgroene reflecties. Echt een verrassing, fruitig, zuiver en een intrigerende vollle smaak.

Wijn & Spijs

Amstramgram Les Sacres Rebus blanc is een uitstekende partner bij exotische gerechten, Peruaanse ceviche, maar ook met een Franse tarte au citron.

Overige informatie

De naam "Les Sacres Rebus" verwijst naar het mysterieuze en speelse karakter van deze wijn. "Sacres" betekent "heilige" in het Frans en "Rebus" verwijst naar een puzzel of raadsel waarbij woorden worden uitgebeeld door middel van afbeeldingen of symbolen. 

Calmel & Joseph is het wijnhuis achter deze wijn en ze experimenteren met deze Amstramgram-lijn. Het wijnhuis is opgericht in 1995 en is gelegen in de Languedoc-Roussillon, waar ze al jarenlang prachtige wijnen produceren met een moderne twist. 
Het wijnhuis is o.a. bekend van de immens populaire Villa Blanche wijnen. 

De Languedoc is de grootste wijnstreek van Frankrijk en komt ongeveer overeen met de voormalige regio Languedoc-Roussillon, Het strekt zich uit langs de zuidoostkust van de Rhône tot aan de Spaanse grens. Het gebied met schrale hellingen, een droog klimaat en veel zon biedt in principe de ideale natuurlijke omstandigheden die nodig zijn voor het maken van mooie wijnen.

Druivensoort(en)

Blend van Grenache Blanc, Roussanne, Viognier en Rolle

Alcoholpercentage 

13%

© 2017 - 2025 Vechtstreekwijnen.nl | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel

Om deze webwinkel te bezoeken moet u 18 jaar of ouder zijn.